2010-11-09
Air France wprowadza promocję na loty w klasie Premium Voyageur

Pasażerowie planujący podróż liniami Air France już teraz mogą skorzystać z promocyjnych ofert cenowych na loty komfortową, nową klasą Premium Voyageur. Dodatkowo uczestnicy programów lojalnościowych BlueBiz oraz Flying Blue mogą liczyć na dodatkowe profity. Promocja potrwa do 16 listopada br., a liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona.

Rejsy międzykontynentalne Air France klasą Premium Voyageur do Ameryki Północnej i Południowej są dostępne w cenach od 3,5 tys. zł. Ceny lotów do Azji zaczynają się od 4 tys. zł. Loty na Bliski Wschód można wykupić już od 3,5 tys. zł, a ceny lotów do Afryki zaczynają się od 5 tys. zł. Atrakcyjne ceny w połączeniu z komfortowymi warunkami w kabinach klasy premium, które są aż w 40% bardziej przestrzenne niż w klasie ekonomicznej, oferują pierwszeństwo w obsłudze na lotnisku oraz zwiększony limit bagażowy, powinny zachęcić do skorzystania z promocji.

Członkowie programu Flying Blue za każdą podróż w klasie Premium Voyageur w listopadzie 2010 r. otrzymują dodatkowo 5000 mil w prezencie. Z kolei firmy-członkowie programu Bluebiz, których pracownicy podróżują służbowo za każdą podróż w klasie Premium Voyageur w dniach od 1 do 30 listopada br., otrzymują podwójne punkty. Za podróż w obie strony na konto firmy wpłynie 800 zł – do wykorzystania na bezpłatne przeloty w przyszłości.

 

źródło: lotniczapolska.pl