2012-06-11
Lufthansa - nowa usługa Online

Lufthansa.com - wejdź i dokonaj zmiany swojej rezerwacji online

2012.06.11

Lufthansa wprowadza możliwośc dokonywania zmian w biletach zarezerwowanych online na lufthansa.com. Po zalogowaniu można wprowadzić zmiany w zakładce Moje rezerwacje, nawet na 1 godzinę  przed odlotem samolotu. Dzięki temu można dostosowac sie do wszystkich nieprzewidzianych wydarzeń, oszczędza czas na kontaktach z Centrum Serwisomy Lufthansy oraz stania w kolejkach do stanowisk biletowych

Zmiany w rezerwacjach można dokonywać tylko w przypadku gdy nie jesteśmy odprawieni na dany rejs. Usługa dostępna w 60 krajach świata.

Zmiany godzin podróży można dokonać wywołując swoją rezerwacje na stronie lufthansa.com, przechodząc do zakładki Moj rezerwacje, lub wpisując imie i nazwiko oraz numer rezerwacji. Zatwierdzenie "Zmień rezerwację" przenisie Ciebie do strony z zestawieniem wszystkich dostępnych rejsów. UWAGA: Aby dokonać zmiany bilet musi byc w taryfie zezwalającej na zmianę i nie można byc odprawionym  na pierwotnie zarezerwowany rejs.

Jeżeli chcemy dokonać zmian w wylotach oraz rejsie powrotnym, bedzie można podwyższyć klase rezerwacji. Jeśli zmiana spowoduje zwiększenie kosztu, na skutek zmiany warunków taryfy, która zezwala na zmiana za dopłatą lub też wskutek konieczności dopłaty, za podniesienie klasy rezerwacji, obciążanie zostanie dokonane w tej samej formie co zakup biletu pierwontego.

Zmiany dokonasz także kontaktując sie z naszym działem kas lotniczych.